Co říkáš na tenhle výhled ????????
Aby ses na něj dostal musíš zdolat téměř 2000 schodů a celkově nastoupené převýšení 523 metrů. Poslední kilometr má převýšení 429 metrů. ????️
Vyrazili jsme kempovat za polární kruh do Norska a 10 dní trávíme na Lofotech. Tuhle vyhlídku mnozí označují za nejhezčí v Norsku nebo dokonce v celé Evropě a upřímně se nedivím. Měl jsem pocit jako by to ani nebylo reálné ale nějaké kulisy. A kde ji přesně najdeš? ⬇️
????Reinebringen hned vedle rybářské vesničky Reine
Jestli tě zajímá více tipů na cestování v Norsku, tak určitě nezapomeň sledovat můj profil. Tohle je totiž jen začátek ????️????
Aby ses na něj dostal musíš zdolat téměř 2000 schodů a celkově nastoupené převýšení 523 metrů. Poslední kilometr má převýšení 429 metrů. ????️
Vyrazili jsme kempovat za polární kruh do Norska a 10 dní trávíme na Lofotech. Tuhle vyhlídku mnozí označují za nejhezčí v Norsku nebo dokonce v celé Evropě a upřímně se nedivím. Měl jsem pocit jako by to ani nebylo reálné ale nějaké kulisy. A kde ji přesně najdeš? ⬇️
????Reinebringen hned vedle rybářské vesničky Reine
Jestli tě zajímá více tipů na cestování v Norsku, tak určitě nezapomeň sledovat můj profil. Tohle je totiž jen začátek ????️????
- Category
- LOFOTEN
Commenting disabled.







